- BTICINO

Цена
€14 60 / 28 56 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Девиаторен ключ |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 10 |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 2 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Не |
| Материал | Термопластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Legrand Living Now Двумодулен Девиаторен Ключ
Управлявайте осветлението от няколко места с този стилен девиаторен ключ Legrand Living Now. Предназначен за вграждане, предлага надеждна работа и модерен бял цвят, който се вписва перфектно във всеки интериор.
Ключови Предимства
- Универсално управление — Идеален за стълбища, коридори и големи помещения, където са необходими множество точки на управление.
- Премиум изработка — Изработен от издръжлива термопластмаса за дълготрайна употреба.
- Елегантен дизайн — Серията Living Now съчетава естетика и функционалност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Девиаторен ключ |
| Брой модули | 2 |
| Монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Номинален ток | 10 A |
| Степен на защита | IP20 |
| Материал | Термопластмаса |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- 1 x Модул девиаторен ключ
- 1 x Инструкция за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




